| mrBean008 a întrebat:

Dati-mi o idee de sursa pana in 250-280 care sa sustina bine un sistem format dintr-un i7-2600k si un amd radeon hd 7950(3gb)+4gb >>>ram-daca s-ar putea as dori sa-mi sugerati una de pe pcgarage.

4 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/cse
Uita-te un pic la primul tutorial si iti vei da seama de ce ai nevoie in functie de componentele tale, si iti mai arata cum sa calculezi puterea de care ai nevoie.

neluL
| neluL a răspuns:

O sursa buna ai aici
http://www.oktal.ro/......89204.html
SAU
http://www.pcfun.ro/surse/sirtec-high-power/performance-pro-pp-650-pro/
Pe pcgarage e cu 20 de lei mai scumpa!

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi

| mrBean008 explică (pentru littlelogo):

Mersi mult dar comanda e deja data. poate cand dau comanda de placa video am sa-l folosesc.totusi,cred ca e reducere de 1% deci nu am iesit in mare pierdere(ar fi culmea tu sa-mi zici acum ca acel voucher ofera reducere de 50% laughing