| mrBean008 a întrebat:

Dati-mi o idee de sursa pana in 250-280 care sa sustina bine un sistem format dintr-un i7-2600k si un amd radeon hd 7950(3gb)+4gb >>>ram-daca s-ar putea as dori sa-mi sugerati una de pe pcgarage.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

O sursa buna ai aici
http://www.oktal.ro/......89204.html
SAU
http://www.pcfun.ro/surse/sirtec-high-power/performance-pro-pp-650-pro/
Pe pcgarage e cu 20 de lei mai scumpa!

| sdhashsah a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/cse
Uita-te un pic la primul tutorial si iti vei da seama de ce ai nevoie in functie de componentele tale, si iti mai arata cum sa calculezi puterea de care ai nevoie.

| littlelogo a răspuns:

Introdu codul voucher-ului PC Garage F7VWWNVD
inainte de finalizarea oricarei comenzi pe www.pcgarage.ro
si obtii imediat o reudcere la produsele din cosul de cumparaturi. ~Voucherul nu expira deci il poti nota pentru a-l avea la indemana la urmatoarea comanda. Spaer sa te ajute :) Bafta la cumparaturi

| mrBean008 explică (pentru littlelogo):

Mersi mult dar comanda e deja data. poate cand dau comanda de placa video am sa-l folosesc.totusi,cred ca e reducere de 1% deci nu am iesit in mare pierdere(ar fi culmea tu sa-mi zici acum ca acel voucher ofera reducere de 50% laughing