| Seiji a întrebat:

[[DAU FUNDA!]]De ce nu pot sa descarc Adobe flash player? am mare nevoie,cand incerc, imi apare "
Your Google Chrome browser already includes Adobe® Flash® Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available." cum sa fac ca sa nu imi mai apara asta? vreau sa il am in calculator...l-am cautat dar nu il gasesc

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Mergi pe http://get.adobe.com/flashplayer/
si dai click pe: " Do you have a different operating system or browser?"
apoi selecteaza sistemul tau de operare si Flash Player 11 for other browsers

3 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Il ai in calcilator! Flash-ul este inclus in chrome.Nu trebuie instalat.
Bafta!

| Urpaniel a răspuns:

Îl ai deja prietene.

| Seiji explică:

Da...dar nu il gasesc in calculator straight face