| Paulikk112 a întrebat:

Dau funda! TPU am un iphone 4 si m-as gandi sa-i dau un update prin wi-fi ( fara itunes) si nu stiu cat de sigur poate sa fie? Ati intampinat vreo problema? big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| PascutAlin1997 a răspuns:

Nu ti-as recomanda sa faci tu acest lucru. Du-te la un service specializat si ei te ajuta. Fundita?

| stitch2402 a răspuns:

Nu te risca...

| Paulikk112 explică:

Nu ca am m-ai facut prin itunes, dar acum nu prea ma descurc cu asta nou...dar voiam sa stiu daca exista sanse de a avea vreo problemawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Paulikk112 explică (pentru Marius910):

Nu as avea probleme cu blocarea ca al meu e blocat pe Orange Romania ( reteaua care o folosesc ), eu ma gandesc sa nu fie ceva de gen : blocat la Apple logo, sa nu pot sa-l scot din recovery mod ceva de genul big grin. Ca stiu ca pe iphone 3g cand ii faceam update in itunes se mai intamplau chestii din astea big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| Paulikk112 explică (pentru Marius910):

Nu prea imi iesea jailbreak-ul, adica daca voiam sa pun un tweek mai smecher
acolo la " reboot device" mi se bloca la Apple logo cum mi s-a intampla odata pe iphone 4 big grin Dar daca il fac prin wi-fi (nu am jailbreak in el) nu are sasne sa se strice nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Paulikk112 explică (pentru Marius910):

6.1.3 *

| Paulikk112 explică (pentru Marius910):

Deci, ar trebui sa intampin vreo problema sau ceva? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Paulikk112 explică (pentru Marius910):

Ok, am sa incerc asta maine big grin.