| Paulikk112 a întrebat:

Dau funda! TPU am un iphone 4 si m-as gandi sa-i dau un update prin wi-fi ( fara itunes) si nu stiu cat de sigur poate sa fie? Ati intampinat vreo problema? big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Paulikk112 explică:

Nu ca am m-ai facut prin itunes, dar acum nu prea ma descurc cu asta nou...dar voiam sa stiu daca exista sanse de a avea vreo problemawinking

| stitch2402 a răspuns:

Nu te risca...

| PascutAlin1997 a răspuns:

Nu ti-as recomanda sa faci tu acest lucru. Du-te la un service specializat si ei te ajuta. Fundita?