| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu pot sa intru pe google accont sau Gmail sau youtube sing in imi apare cum ca pagina ar fi nesigura sau ma trimite pe pagina google in loc sa ma duca pe pagina lor dau fundita mersi anticipat

7 răspunsuri:
| Ilusion :X a răspuns:

Instaleaza-ti Abdoe Flash Player 10x.
O sa mearga sigur! La fel si mie imi facea pana cand am instalat acel program.

Link pentru downoald: http://adobe-flash-player.en.softonic.com/

| Ilusion :X a răspuns:

Instaleaza-ti Abdoe Flash Player 10x.
O sa mearga sigur! La fel si mie imi facea pana cand am instalat acel program.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am instalat dar tot nu-mi da voie imi zice ca, pagina nu este sigura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge dar mersi oricum

| crazy_8087 a răspuns:

incearca cu alt browser... ex mozilaa firefox. opera

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat si cu alt browser dar tot nu merge

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi raspunsul meu la cealalta intrebare a ta.