| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand incerc sa intru pe Gmail, google account sau youtube sing in imi apare cum ca pagina ar fi nesigura sau imi apare pagina de start google in loc de pagina respectiva dau fundita mersi anticipat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Problema poate fi de la programul antivirus pe care il ai, respectiv de la setarile acestuia, se pare ca este setat pe protectie severa si atunci poate vedea ca nesigure anumite site-uri. Eu am selectat protectie medie si numai la putine site-uri pe care am intrat imi mai apare aceasta, in orice caz nu pe site-urile indicate de tine. Numai bine!

1 răspuns:
| yulian4k a răspuns:

Deci depinde pe ce browsere, incearca pe mai multe!