| Mirela0876 a întrebat:

De când mi s-a reactualizat telefonul, fotografiile îmi sunt in google foto.Si nu le mai pot șterge de acolo.Imi zice ceva de backup dar nu știu ce înseamnă (și am și card de8 și apare semnul de la card pe iconița de la albume+că nu mi permite sa fac alte poze că n am memorie), Ajutati mă ce sa fac că sa strerg pozele

3 răspunsuri:
| Andrewquq a răspuns:

Backup înseamnă să muți pozele într-un spațiu virtual de stocare. E că un fel de stick sau card de memorie virtual. Îți poți salva pozele acolo că sa nu îți mai ocupe memorie și să le descarci când ai nevoie de ele

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Daca pozele sunt in google foto ele nu iti ocupa spatiu pe telefon, incearca sa formatezi cardul si dupa aceea intri in google foto si descarci de-acolo pozele daca le vrei neaparat pe telefonwinking

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca ai react telef ai galeria la el daca nu o ai intra in google play magazin si decarcati o galerie