| Me0 a întrebat:

De ce pe profilurile de facebook ale prietenilor mei la rubrica'Fotografii' apar Fotografii cu X, Fotografiile lui X, Albume iar la mine apare doar Fotografiile cu mine si albume...adiica de ce nu sunt si la mine toate pozele la un loc?, e aiurea asa cu albume

3 răspunsuri:
| trixiiie a răspuns:

E posibil să fi selectat tu să nu îți apară pozele în care ai fost etichetat. Umblă la setări.

| Me0 explică (pentru trixiiie):

Din contra, imi apar pozele in care am fost etichetata dar nu cele pe care le-am postat eu...adica imi apar la 'albume' acolo insa la ceilalti apar toata gramada daca intelegi.

| trixiiie a răspuns (pentru Me0):

Da, am înțeles. Nu îți apar în cronologie, adică.
Ok, fii atentă. Intră într-un album și deschide poza într-un new tab. Undeva, sub „etichetează", mai jos, scrie "apare în cronologie/nu apare în cronologie". Selectează apare.
Va apărea apoi. Așa faci cu toate.