| HubbaBubbaGirl a întrebat:

TPU
Inainte aveam un Galaxy Mini si nu stiu cum au ajuns 2 poze random la mine in telefon (cred ca le-am descarcat din greseala) si nu le-am mai putut sterge. Imi aparea semnul de la Picasa. Acum am un S4 si cardul de memorie e acelasi si tot imi apar pozele alea pe care nu le pot sterge (nu-mi apare orice as face butonul de stergere). Ce e de facut? happy

Răspuns Câştigător
| TellaPro a răspuns:

Incearca prin cablul USB. unde e fisierul cu telefonul e acolo ceva cu toate pozele si le stergi de pe PC. Hope you vote si funda