| anusca2020 a întrebat:

De cateva zile tot incerc sa ma loghez pe insta insa nu pot.De cate ori incerc imi apare"ne pare rau, a aparut o problema cu cererea ta" sau cand incerc cu Facebookul imi arata"inchide". Am incercat absolut toate variantele, am dezinstalat-o si reinstalat-o de nu stiu cate ori, am schimbat parola(de 5 ori cu speranta ca poate asta e de vina), am sters datele din setari, am incercat toate tutorialele pe care le-am gasit. M-am gandit si la resetarea telefonului da nu stiu ce sa zic n-as prea vrea. Oricum va rog sa ma ajutati cu orice, absolut orice.Toti cei pe care i-am intrebat nu stiu nimic.

6 răspunsuri:
| Alive99 a răspuns:

Probabil ai fost banata.Contul a primit raporturi si a fost blicat.Nu il vei mai recupera.
Imi pare rau.

| anusca2020 explică (pentru Alive99):

Pe celalat telefon si pe laptop merge sau pe telefoanele altora ca am incercat. abia ce am scos telefonul de la reparat si m-am ales cu asta

| Alive99 a răspuns (pentru anusca2020):

Mhmm,inteleg.Intra la Setari-Aplicatii-Instagram-Permisiuni -si da permite la tot ce vezi acolo.
Este foarte ciudat.

| anusca2020 explică (pentru Alive99):

Tot nimic...

| Alive99 a răspuns (pentru anusca2020):

Tch...o sa ma mai interesez mai mult...

| anusca2020 explică (pentru Alive99):

Am incercat si sa fac un alt cont de pe telefonul asta si imi zice ca a fost deconectat sau ceva de genul si ca nu am respectat regulile, dar nu am facut nimic de genul asta