| Iana2205 a întrebat:

De azi nu stiu ce s-a intamplat dar cand intru pe Instagram sa pun o poveste mi se inchide total aplicatia si nu merge efectiv.
Am sters datele din setari, am dezinstalat si reinstalat si am dat reset la telefon ...tot degeaba, nu merge nici acum.
Ce as putea face?

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia de tot
du-te pe google si cauta:
Instagram apk
si apoi instaleaza o versiune mai veche
explicatie:
ai o versiune mai veche de Android, care e maxima pentru telefonul tau, dar Instagram e IMBECIL si iti instaleaza ultima versiune care crapa pe Android-ul ala mai vechi