| Cristi_6252 a întrebat:

De cateva zile visez ca merg cu avionul. Mie imi place dar cred ca in toamna voi merge cu avionul. Ce pot sa fac sa nu mai fiu atat de nerabdator? Vreau sa zbor cu avionul

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Gaseste-ti o ocupatie, ca sa nu mai fii tot timpul cu gandul la calatorie, sa nu mai fii atat de agitat/entuziasmat in exces.winking
Bafta!winking

6 răspunsuri:
| chicka a răspuns:

Get a live, boy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si calator cu avionul-merg in afara de 8-9 ori pe an iti spun ca nu e nimic special. Doar decolarea este mai palpitanta si aterizarea

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ti construiesti propriul tau avion. uite cum: http://www.wikihow.com/Build-an-Airplane :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am prieteni care tot cred, ca se intampla ceva rau cand merg cu avionul.Incearca si tu asta(nu e indicat) laughing. Cum a spus noname gasesteti o ocupatiebig grin sau gandeste-te ca e doar un metal cu motoare care zboara

| Cristi_6252 explică:

Nu mi-e frica de avion