| TeQui a întrebat:

laughing ok deci ma chinui de cateva zile sa visez ceva ce imi doresc dar nu se intampla de loc visez numai chestii ce nu vreau am incercat sa adorm cu gandul la ceea ce vr sa visez dar nu merge. alta idee? ce as putea face sa visez ce vreau dau Fundaaa!+ VOt big grin

3 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Blondele is proaste si curve/fufe cand vor fi mariwinking

| sweet4ngel a răspuns:

Păi ziua fă activităţi care oarecum de acel lucru apoi s-ar putea să nu-ţi aminteşti ce ai visat aşa că atunci când te trezeşti nu deschide ochii. Încearcă să îţi aminteşti ce ai visat.

| BuradaCosmin a răspuns:

Fa ziua ce crezi ca ar trebui sa visezi dar ai grija sa nu axagerezi iar seara incearca se te uite la ceva apropiat de vis inainte de culcare incearca sa stai relaxata facand cateva exercitii de respirare gandindute la vis. Funda?