| qStefann a întrebat:

Salutare TPU, mi-am dezactivat iPhone-ul din greseala si nu-mi mai pot recupera contul de iCloud si nici sa il resetez big grin, Numele si parola contului le stiu dar problema este numarul de telefon pentru autentificarea cu 2 factori(nu il mai am) si pentru adresa de email aveam acelasi numar de telefon pentru autentificare (deci pica si varianta asta). Am incercat cu iTunes sa ma conectez dar imi da mereu eroare cum ca ar trebui sa folosesc cea mai recenta versiune iTunes dar deja o am si eroarea persista, am vazut ca exista verisune separata pentru windows 10+ oare aceea trebuie folosita? (eu am 8.1). Ceva sfaturi pentru a-mi recupera contul acela si poate a mai salva ceva din ce era pe el?

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Mergi la istyle si vb cu ei ca au acces la program

| Louderrrr062002 a răspuns:

Salut, cum ai rezolvat până la urmă? Eu nu mă pot conecta la icoud tot așa, deși știu contul, îmi cere Nr de telefon și nu îl mai am, nici nu-l mai știu cum era