| anonim_4396 a întrebat:

De ce credeti ca mi-a fost schimbat ip-ul? Nu am cerut sa mi-l schimbe. Nu e faza ca e dinamic, mi s-au schimbat toate cifrele.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica de unde stii asta?

| Mejdej a răspuns:

Probabil ai ip dyamic, si atunci se schimba el singur.

| Kalone a răspuns:

Daca te referi la ip-ul de la PC, probabil ai IP Dinamic, si cand repornesti Modem-ul, IP-ul se schimba.

Răspuns utilizator avertizat
| DaniTDCI a răspuns:

Ar trebui sa te bucuri daca ai ip dinamic, cand iei ban intr-un joc pe ip, ai restartat router-ul si gata happy, daca il ai static si nu ti sa mai schimbat pana acum, inseaman ca a facut managerul ceva

| danutzu96 a răspuns:

Daca ai ip static inseamna ca ISP-ul a facut niste modificari in retea si de accea a schimbat ip-urile. Nu te afecteaza cu nimic asta.