| kwonhani a întrebat:

Bună, o prietena de a mea mi-a cerut ajutorul, si nu prea stiu cum sa o ajut. Ea nu poate sa-si schimbe numele de pe facebook, ii spune ca si-a schimbat numele de prea multe ori in 60 de zile si ca trebuie sa mai astepte, dar nici acum nu merge, stie cineva cum ar putea sa-si schimbe numele?

Răspuns Câştigător
| biiiiiiii33 a răspuns:

E normal sa se intample asta deoarece Facebook interzice accesul schimbarii datelor personale decat dupa o perioada de timp(60 de zile). Poate sa dea schimbare de nume de urgenta si se foloseste "doar daca te-ai casatorit recent si ti-ai schimat numele". Sper sa gaseasca :*

2 răspunsuri:
| kwonhani explică:

I-am zis si a zis ca e o idee buna, dar nu stie cum sa dea sa ii apara asta, si nici eu, sti tu?