| Dominicc a întrebat:

Fetelor!
Vi s-a intamplat ca sa le spuneti prietenilor vostri sa se schimbe?
De ex erau impulsivi, rai sau nu va intelegeati cu ei sau alte din astea.

Si i'ati cerut sa se schimbe sa va intelegeti.

s; au schimbat? V; ati inteles dupa?

cum au reactionat?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Oamenii nu se schimba, mai ales la cererea altor oameni. Am avut noroc, partenerii mei au fost oameni pe care i-am iubit asa cum erau, nu mi-am dorit niciodata sa se schimbe cu adevarat. Poate mici detalii, dar nu le-am cerut niciodata schimbari de comportament.

| Happyness a răspuns:

Da i-am zis laughing pai cine se intelege cu o fecioara laughing aman2 suntem in zodia fecioara laughing si fiecare isi pastreaza punctul de vedere laughing n`avem cum

| PuFuleTz_5685 a răspuns:

Am facut acest pas insa au fost niste maruntisuri niciodata nu l-as fi rugat sa se schimbe radical caci la ce dracu l-ai mai placut sau pentru ce daca vrei sa-l schimbi. Poti sa-i spui sa se schimbe doar in cazul cind se comporta cu tine vulgar sau foarte agresiv si sa-i spui ca nu e nevoie sa actioneze asa ca puteti sa va intelegeti mult mai bine si fara batai sau vorbe murdare.

| dulciana a răspuns:

Cind i-am zis iubitului meu sa fie mai atent cu mine... da sati zic de la inceput.eram impreuna dar cind ne n imeream in locuri publice nu venea nici macar sa se salute, ia eu i-am zis ca nu vreau sai fiu prietena doar acasa si ca asa ceva nu-mi place, si urmatoarea data ea altel a zis ca demult trebuia sa vb asa si nu sa supatat sin contra am inceput sa ne intelegem mai bine