| darrio2007 a întrebat:

De ce cu Google Chrome nu pot intra pe TPU? Si acum cand am instalat Mozilla Firefox a intrat fara probleme.Care este legatura intre cele doua browsere?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Curăță cache-ul din cauza asta nu merge.

Click the Chrome menu Chrome menu on the browser toolbar.
Select Tools.
Select Clear browsing data.
In the dialog that appears, select the checkboxes for the types of information that you want to remove.
Use the menu at the top to select the amount of data that you want to delete. Select beginning of time to delete everything.
Click Clear browsing data.
Sper că te-am ajutat la mine asta a fost cauza și la alții cu care am vorbit.

9 răspunsuri:
| pescarhoinar a răspuns:

Incearca,cred ca au avut ceva probleme, acum merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibil.Cred ca ai nimerit un moment nefast in functionare.Multi de pe site avem si merge foarte bine.Mult noroc.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu m-am putut loga azi de pe niciun browser.Au fost ceva probleme!
Acum sunt pe Chrome happy

| darrio2007 explică (pentru Azµre):

Da.A mers.In schimb daca bifez acea casuta pentru 7 zile, cand dau sa intru in cont nu se intampla nimic.Nu pot intra decat daca debifez casuta.Si vad ca acea bara din stanga deasupra lui Logat ca.....se incarca continuu. Abia acum vad ca s-a oprit.Cam 3 minute a durat. Oricum pentru mine tu esti castigatorul.Multumesc mult.Am sa te mai intreb ceva dar pe privat.

| Azµre a răspuns (pentru darrio2007):

Da, oricum au fost probleme la site de dimineată când ți-am scris am uitat să specific. Dar faza de care ziceai tu ieri era de la cache.
Mulțam, dacă mai ai probleme să-mi spui.

| darrio2007 explică (pentru Azµre):

Ok.

| Azµre a răspuns (pentru darrio2007):

Aștept mesajul tău happy

| diannna38 a răspuns:

Pentru ca mozilla este mai bun ca google chome de 100 de ori este mai bun mozilla

| darrio2007 explică (pentru diannna38):

Da.Dar consuma multe resurse.