| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi apare eroarea 0xc00007d cand incerc sa deschid Adobe photoshop cs6 x64? x86 merge fara probleme! Am windows 7 ultimate pe 64 biti tongue Funda!

6 răspunsuri:
| OnTheTop a răspuns:

Incearca prima oara sa dezinstalezi programul si tot ce tine de el si apoi instaleaza-l!

| AdrenalinTm a răspuns:

Ai dll corupt CI.dll adica asta
ai vreun hub usb bagat? in pc sau ceva card?

| RB26DETT a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Mouse-ul, alimentarea pentru boxe si coolerul tongue versiunea pe 32 de biti merge fara probleme...

| RB26DETT a răspuns (pentru OnTheTop):

Am facut asta de cateva ori, nu merge... doar ala pe 32 de biti tongue si windows-ul nu vrea sa ma lase sa deschid o imagine cu photoshop, trebuie sa deschid photoshop-ul si din photoshop sa deschid imaginea [la ala pe 32 biti]

| CinevaNou a răspuns:

Un expert ca tine ar trebui sa stie de celaughing

| RB26DETT a răspuns (pentru CinevaNou):

Este versiunea crack-uita am uitat sa umblu la firewall sa nu las photoshopul sa isi verifice licenta intrand pe net tongue problem solved, am photoshop cc acum tongue multumit?