| DaRkNess2 a întrebat:

Cand incerc sa deschid o poza imi apare un fisier de NOTEPAD si nu mai pot vedea pozele si nu mai am task managerul, cineva mi l-a sters. Ce pot face? Am windows 7 ultimate

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu rulezi de pe un cont cu drepturi administrative, sau ca ai calculatorul virusat... nasol tare.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LoLoZaurusRobert a răspuns:

Stiam ca daca iti instalezi ACD See poti vedea pozele prin el. Problema pe care tu o descrii pare sa fie cauzata totusi de un virus! Incearca o reinstalare de windows...

| awspam a răspuns (pentru LoLoZaurusRobert):

Merge dar e complicat de explicat si oricum nu intelegi