| beatrice918 a întrebat:

De ce îmi zice pe facebook la contul"meu Please Change Your Name? Cine știe cum să-l recuperez dau Fundăă! Vă rog ajutați-mă!

2 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Probabil ai nume care nu respecta regulile impuse de facebook, pentru ca de la 1 ianuarie, facebook si-a actualizat termenele si conditiile.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Faci ce ți se cere. Îl schimbi. Și urmezi pașii care ți se spun. Dacă ai doar un nume, adaugi și pe al doilea. Dacă ai numele complet, dar totuși, îți cere să-l schimbi, schimbă-l. Poate că cineva te-a raportat pentru deținere de cont fake.