| elena18 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot sa imi schimb numele de la facebook? Stiu unde sa intru dar nu ma lasa. Imi zice asa : "Sorry! You've updated your name the maximum number of times allowed and your name can't be changed again. To list another name you go by, such as a maiden name, please use the Alternate Name field below." Ce pot sa fac? Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Bitter a răspuns:

Nu mai poti sa-ti schimbi numele pentru ca l-ai schimbat de prea multe ori. Daca vrei sa ai alt nume iti pui unu unde scrie alternate name.

| elena18 explică (pentru Bitter):

Aham. mersi mult.

| Bitter a răspuns (pentru elena18):

Cu placere