| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

De ce in momentul de fata un iphone 5 e mai bun si mai preferat de utilizatori decat un note 2? cand au aparut note 2 era peste iphone 5, dar brusc s-a schimbat treaba, vreau niste raspunsuri concrete nu cearta intre fanii Apple si Samsung

1 răspuns:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

E o diferenta gigantica intre cele doua branduri Apple are ios sistem de operare inchis... Samsung are android adica open source. orice sistem cu circuit inchis o sa mearga mai bine pentru ca nu lasa orice inauntru. la android e exact pe dos