| TomyBrave2019 a întrebat:

De ce nu mai merg retelele de socializare?

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Aceeași problema o am și eu. Credeam că telefonul are probleme dar nu merge nici pe laptop și nici pe tabletă. Nu-l lua în seamă pe celălalt, că mănâncă Facebook pe pâine și acum critică.

| TomyBrave2019 explică (pentru BuLaNNNeL):

Am auzit ca si la tv a spuns. Inca nu sunt reparate

| TomyBrave2019 explică (pentru darrio2007):

Încă nu s-au reparat. Cam mult le dureaza laughing

| anonymus005249 a răspuns:

Nu stiu ce se intampla. Peste tot e problema asta...
Oare doar in Romania sau global? Eu cred ca pe tot globul nu functioneaza...

| TiberiuLV a răspuns:

Bine ar fi sa pice definitiv, Facebook si toate retelele de genul!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Cică doar cei vaccinați se vor putea reconecta pe baza codului qr. laughing))
Glumeam.

| TomyBrave2019 explică (pentru TiberiuLV):

Dada sigur laughing

| TomyBrave2019 explică (pentru anonymus005249):

Si in alte tari, din cate am auzit

| TomyBrave2019 explică (pentru BuLaNNNeL):

laughing

| Maria06122019 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Ar fi culmea?

| Silwian a răspuns:

Au dat faliment!????????

| Maria06122019 a răspuns (pentru anonymus005249):

Nu doar in Romania. in toata lumea

| gabicoo a răspuns:

S-au săturat de inepțiile postate de unii!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Maria06122019):

Cum ar fi? laughing

| gigite a răspuns:

.Facebook, Whatsapp și Instagram nu funcționează – Serviciile sunt indisponibile pe tot globul
ULTIMA ORĂ
De Ora De Sibiu În Oct. 4, 2021 Actualizat Oct. 4, 2021

Share
Serverele gigantului Facebook au căzut în jurul orei 16.50. Niciun serviciu oferit de companie nu mai este online. Utilizatori nu mai pot accesa Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger și nici un alt serviciu care ține de gigantul de internet.
WhatsApp, Instagram and Facebook sunt indisponibile în aproape toată lumea. Utilizatorii au postat mesaje pe Twitter în care au anunțat că platformele si aplicatii Facebook nu mai funcționează.

UPDATE: Facebook confirma că sunt probleme de conexiune și cere răbdare utilizatorilor la o jumătate de oră dupa ce serviciile sale au căzut.

Zeci de mii de utilizatori de internet din Statele Unite, Mexic, Franța, România, Norvegia, Georgia, Grecia și alte țări au raportat pe Twitter că nu pot accesa serviciile Facebook. Pentru moment, compania Facebook nu a raportat niciun incident prin Twitter.

Problemele au început să fie raportate pe site-ul Downdetector.com, de la ora 19:00 luni, cu peste 30.000 de notificări pentru erori legate de funcțiile WhatsApp și peste 10.000 de avertizări privind erorile în funcționarea Instagram. În cazul specific al popularei aplicații de mesagerie instantanee WhatsApp, când utilizatorii trimit mesaje, apare mesajul „conectare" și o pictogramă de ceas, dar conținutul nu este trimis niciodată destinatarului său. whatsapp

Whatsapp nu merge? Probleme si întreruperi curente
Probleme și întreruperi curente ale Whatsapp. Nu merge serviciul? Nu merge conectarea? Aici vezi cum stă treaba.

Nu au intarziat nici meme-urile d

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Au avut covidlaughing