| ciripitoru a întrebat:

Cum folositi retelele de socializare?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Personal le folosesc destul de rar, la plictiseală ce mai intru pe TPU la "discută live", pe Hi5 şi pe Facebook nu "socializez" eu mai deloc, iar în Twitter îmi prind urechile.
Sincer nu prea sunt de acord cu "refugierea" în aceste reţele de socializare deoarece uşor uşor te deconectează de la realitate, şi nu e bine. Tot cel mai ok mi se pare să ieşi pe-afară şi să socializezi cu lumea din jurul tău, este o socializare mult mai sănătoasă zic eu. happy