| faceyahoo a întrebat:

De ce nu merge sa downloadez nimic dp internet explorer? mentionez ca am reinstalat windows-ul si nu merge sa descarc alt browser.sad pls help... FunDa!

Răspuns Câştigător
| JASMYNA88 a răspuns:

Pentru ca e internet explorer. glumeam. ai undeva un pop-up blocker iti apare chiar sub url o bara in plus cand vrei sa downloadezi ceva. ai trebuie sa dai pe ea sa allow pop up. si atunci iei chromelaughing

8 răspunsuri:
| 01rukia01 a răspuns:

Si eu am patit la fel cand mi-am luat calculator nou...vezi ca trebuie sa primit cand ti-ai luat calculatorul un CD cu drivere.trebuie sa-l instalezi mai intai pe ala si apoi merge

| JASMYNA88 a răspuns:

Daca ai nelamuriri, da-mi un mesaj

| axel112 a răspuns:

Auzi nu te chinui cu explorer instaleaza-ti maxton are spider la video-uri, la donwload merge tun

| introduaicinumele a răspuns:

Ciudat, stiam ca IE este foarte nasol si varza, dar nici asa, chiar nu stiu ce are, eu am kitt-ul de Google Chorme pe stick-ul cu programele pe care le bag dupa reinstalarea Windows-ulu deci nu mai deschid nici macar IE.

Mai incearca inca o data sa downloadezi de aici Google Chrome:
https://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/

Daca nu merge, de pe alt PC copiaza install-ul pe un stick si apoi pe PC-ul tau.

| DeyCj a răspuns:

Teoretic ar trebui să ai o bară sus unde să te avertizeze că încerci să descarci ceva.Setează allow și totul va funcționa.Și cam asă este IE e praf și te mai controlează ce descarci și ce instalezi în pc prin acel smart scree filter ce la wingozu 8 e complet desăvârșit, și culmea că oamenii mai și plătesc pentru asta, dar nici chrome-ul nu e mai breaz că dă crash-uri peste crash-uri, neoptimizat pentru navigare rapidă și foarte instabil.
Dacă vezi că nici cum nu te lasă atunci de la alt Pc descaecă un kit cu Modzilla firefox și instalează-l.E cel mai ok borwser din câte am testat și folosit.Succes

| HaiSteauaPaDinamo a răspuns:

Mai bine faci asa iei un CD/USB si te duci la altcineva pe calculator si iei chrome, mozila si il instalezi atunci iti va merge FUNDA?

| Munteanu_Marian_2000 a răspuns:

Descarca google crhome:scrii pe google
download google chrome free si ti se instaleaza automat si la fel e si cu descacrcatu' tot automat!

| armydamy a răspuns:

Descarca google frate