| 00Criss00 a întrebat:

Hey am windows 7 ce fel de internet explorer sa downloadez?
funda +vot

Răspuns Câştigător
| ShadoWizz a răspuns:

Cristina.Internet Explorer este deja instalat pe orice windows.Ce poti sa faci in legatura cu el sa-i faci update daca nu e updatat deja. Daca vrei un browser bun iti recomand Mozilla.Internet Explorer ramane in pc fie ca vrei fie ca nu.winking

| 00Criss00 explică (pentru ShadoWizz):

Dar nu il gasesc(am nevoie pentru cool tv)

| ShadoWizz a răspuns (pentru 00Criss00):

Dai Start->search->Internet Explorer si ti-l gaseste.

| 00Criss00 explică (pentru ShadoWizz):

Nu il gasesc am incercat si asa l-am scos din cosul de gunoi dar mi se blocheaza

| ShadoWizz a răspuns (pentru 00Criss00):

Sa nu-l mai stergi, e cea mai mare greseala;) uite un link sal downloadezi si sa te poti uita la tv http://windows.microsoft.com/......anguages;) vizionare placuta!

| 00Criss00 explică (pentru ShadoWizz):

Mersi frumos