| emil a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca merge windows internet explorer 9 pe xp si, daca da, dati-mi linkul de unde pot sa descarc. Daca nu spuneti-mi un browser care sa se miste foarte rapidwinking. Va rog pls pls

Răspuns Câştigător
| Yorazvy a răspuns:

Nu stiu daca merge Windows Internet Explorer 9 pe xp dar mai bine iti iei Google Chrom:este cel mai bun si cel mai rapid browser din lume, mie imi merge de minune.Eu ti-as recomanda sa ti-l iei

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca merge, si eu am XP sp 3 si am incercat sa-l descarc, numai din curiozitate si a spus ca nu este compatibil. Ca browsere mai rapide iti recomand Google Chrome, Opera ori Mozilla Firefox 4.0 beta 12, pe oricare il poti descarca usor de pe site-ul oficial. Succes si numai bine!

| Creatorul24 a răspuns:

Explorer 9 pe www.microsoft.com si un browser depinde de calc merge pe xp este safari browserul de la Apple il ieei de pe www.apple.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți avea Internet Explorer 9 pe XP pentru că noua versiune e bazată pe niște tehnologii din Vista și 7. Îți recomand Chrome dacă vrei să ai pe XP în continuare un browser rapid de actualitate.

| Nagy_Levy_1981 a răspuns:

Ma intereseaza pentru a urmari meciuri si programe tv, toate astea le poti vedea doar in browserul int exp. iar ie 7 e un cadavru. se pare ca nu prea e compatibil ie 9, iar 8 nu stiu, poate ma ajuta cineva