| marianpredoi a întrebat:

De ce nu pot sa trimit cereri de prietenie pe facebook le am blocate pentru 19 zile dar de ce?

5 răspunsuri:
| Florina347 a răspuns:

E din cauza celor de la facebook, asa se intampla cand dai prea multe cereri sau la un interval de timp nu poti da cereri, insa la inceput aceasta perioada dureaza 30 de zile, eu mai am 3 zile big grin. Asa o sa ti se mai intample si trebuie sa astepti acel interval, apoi o sa trimiti cereri! Sper ca ai inteles, funda!

| SebyRufay a răspuns:

Pentru ca nu poti trimite la nesfarsit cereri de prietenie, acestea sunt limitate! ai dat prea multe cereri intr-un interval de timp relativ scurt. asa am patit si eu.

| Dorinelaaa a răspuns:

Pentru ca ai dat prea multe intr-o perioada scurta de timp

| darrio2007 a răspuns:

Ai trimis prea multe intr-un interval scurt.Va trebui sa astepti 19 zile.