| chelo0 a întrebat:

Salut happy am pe facebook penalizare 30 de zile sa nu mai trimit cereri de prietenie, cum fac sa anulez asta? urgent, dau funda!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oare de ce crezi ca se cheama penalizare? daca puteai sa o anulezi atunci se chema gluma proasta. asta e sistemul de protectie al facebook impotriva spamului si altor actiuni nenatural.

| AAMTeq a răspuns:

Nu poti anula asta, singurul lucru pe care il poti face este sa astepti. funda? happy

| kuchikisan a răspuns:

Buna! si eu iz penalizata 30 de zile tot din aceiasi cauza, dar nu poti anula trebuie sa stepti sa treaca zilelewinking succes la asteptat pup!

| InstinctKDZ a răspuns:

Nu poti din pacate penlizarea e penalizare n-ai ce face astept 30 de zile.Succes!