| ascovit a întrebat:

De ce nu se aude sonorul atunci cand filmez pe snapchat? Precizez ca am iph si am problema asta doar daca filmez pe snap, in rest se aude perfect cand filmez pe camera simplu; nici nu am oprit microfonul pentru. aplicatie din setari si am si incercat sa sterg si sa reinstalez aplicatia. stie cineva ce as putea face?

1 răspuns:
| StefSzk a răspuns:

Si eu am iPhone si intampin aceeasi problema, dar daca filmez de mai multe ori una dupa cealalta, isi revine happy