| Anabellaftw a întrebat:

Am o pb! Am iPhone 6 de ceva timp si am demult snapchat. faza e ca azi am dat update si pur si simplu cand vreau sa apăs pe aplicație nu mi intra nimic..nu mai merge,.am dat restart la telefon(degeaba)...am incercat sa șterg aplicația si nu a mers... aveti vreo idee in legatura cu ce as putea face? Multumesc!

2 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

"Force Stop" la aplicatie si apoi intra in ea.
T/C.

| Anabellaftw explică:

Cum pot da force stop? Adica, am de cv timp IPhone 6 si nu am vazut asa ceva...pur si simplu cd incerc sa apăs pe aplicație nu se deschide, i am dat restart, am incercat sa p șterg, dar cand am dat pe butonul de ștergerea nu a mers...