| Mariana_Valentina_1992 a întrebat:

Știe cineva cum pot sa filmez dar sa nu se audă sonorul? am un Samsung A5.M-am tot uitat prin setari sa găsesc sa opresc microfonul in timpul filmarii dar nimic.

2 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Nu-i mai practic sa filmezi cu sonor si sa scoti sunetul la editare? Nu de alta, da parca te vad peste cateva zile ca intrebi cum se poate recupera sunetul daca ai filmat cu microfonul dezactivat...

| Mariana_Valentina_1992 explică (pentru adytzoi):

Nu.Vreau anumite filmări fără sunet. Când vreau cu sunet filmez cu sunetwinking