| sieupeaici1976 a întrebat:

De ce pe Facebook în majoritatea cuvintelor nu se văd toate literele?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Schimba telefonul sau laptopul!
Ca nu-i FB-ul vinovat de ce nu vezi tu pe screenul telefonului.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca se vad toate literele, dar poate nu le vezi tu, avand un screen cu probleme, care nu mai afiseaza corect toate literele.

| sieupeaici1976 explică (pentru Violleta2022):

Și ce să fac?

| Zorn a răspuns:

Si eu am patit. Trebuie sa astepti putin si sa dai un refresh la pagina/ sa te conectezi iar sau sa dai un restart la laptop/telefon.