| diana40004 a întrebat:

De ce nu merge search-ul la majoritatea cuvintelor pe site-ul asta? si daca scriu branza ma redirectioneaza inapoi la pagina principala

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se fac reactualizări și de aceea! Și eu pățesc la fel. Trebuie să mai insistăm.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes!

| Brandusha16 a răspuns:

Pentru ca nu exista intrebare pe site care sa contina cuvantul respectiv. De asta te-am redirectionat. Sper ca ti-am fost de folos.

| bluexaren a răspuns:

Pentru-ca acest script foloseste o baza de date si acea baza de date nu e interogata cum trebuie de catre script, acest site cred ca foloseste MySQL deci cand interoghezi ar trebui ca, variabila "cuvantul preluat" sa fie inconjurat de %branza% ca sa gaseasca o intreaga intrebare doar cu ajutorul unui cuvant, daca nu are %% atunci o sa iti gaseasca doar daca intrebarea se numeste Branza, ceea ce nu exista deci e considerat un atac sau o eroare de catre script si te redirectioneaza pe pagina principala.
PUNCT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intră pe m.tpu.ro. Acolo, oricând ai da search, îți arată răspunsurile în care s-a scris cuvântul respectiv. Singura problemă este aceea că nu poți accesa întrebările!