| iDavidS a întrebat:

De ce sensivitatea mouse-ului se schimba

8 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Daca te referi la gaming, ea se schimba in functie de cat de precis esti cu mouse-ul. Daca esti mai precis o faci mai mare, daca nu esti aşa de precis, atunci o faci mai mica.

| iDavidS explică (pentru userul7200):

Am un Genesis GX57 il am de un an dar de cand mi-am reinstalat windows-ul imi merge prost
Oare este de la windows?

| userul7200 a răspuns (pentru iDavidS):

Cum adica iti merge prost? Da mai multe detalii. PS: Poate nu ai instalat ultimele drivere.

| iDavidS explică (pentru userul7200):

Poti sa imi fai un link de la drivere P.S windows8.1

| userul7200 a răspuns (pentru iDavidS):

Http://genesis-zone.com/en/product/gx57-optical-gaming-mouse/ Dai la support si acolo ar trebui sa fie o sectiune de download

| iDavidS explică (pentru userul7200):

Cred ca este stricat pentru ca imi palpaie lumina de la mouse si se misca in poze... cred ca nu mai face contactul bine

| userul7200 a răspuns (pentru iDavidS):

Da, cel mai probabil este de la cablu.

| iDavidS explică (pentru userul7200):

Am rezolvat, am zis ca are praf cred ca asa a fost ca i-am bagat aspiratorul si la USB si acolo unde are laser-ul (nu stiu exact cum se cheama) si acum imi merge perfect.