| hatze a întrebat:

în jocul Hitman Absolution de ce are sensivitatea mouse-ului așa mică. am dat la maxim din setări dar tot așa este. mai are cineva problema asta? se poate rezolva? dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Borsko a răspuns:

Stiu ca pare mica, dar cel mai probabil e facuta asa pentru joc, adica sentimentul ala de "smooth assassin" big grin Daca n-ai inteles. asa e la noi toti pentru ca asa e facut jocul.

| hatze explică (pentru Borsko):

înțeleg, mulțumesc! big grin

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Eu n-am avut problema asta.

| hatze explică (pentru Nickname1890):

Eu am pus o întrebare și tu te-ai trezit să răspunzi cu totul altceva, dacă nu știi nu te mai băga

| Nickname1890 a răspuns (pentru hatze):

Uite aici intrebarea: " mai are cineva problema asta? "
Si ti-am raspuns ca eu am terminat jocul si nu am patit asa ceva.

M-am uitat si pe google de problema ta dar nu am gasit nici un raspuns. Ce framerate ai? Daca ai la vreo 30fps sau mai putin aici s-ar putea sa fie problema. Verifica cu fraps.