| Razvan_Aly_1996 a întrebat:

De ceva vreme buna scroll-ul la mouse nu mai merge... sa fie ceva din setari sau s-a stricat?

6 răspunsuri:
| sunkymen a răspuns:

Incearca asa si vezi daca merge... du-te in Start>Control Panel>Mouse>Wheel, dupa aceea bifeaza prima optiune si pune un nr. acolo ( vezi ca nr. implicit este 3 ). Daca nu merge nici asa iti recomand un alt mouse wireless.

| Razvan_Aly_1996 explică (pentru sunkymen):

Alea cu wireless sunt mai bune ca asta cu fir? spune-mi si o firma [cat despre ce ai spus tu era setat asa si tot nu merge, oricum e de vreo 5 6 ani buni mouse-ul]

| DeyutzaDeea a răspuns:

Cred ca e stricat sad

| sunkymen a răspuns (pentru Razvan_Aly_1996):

Daca esti de exemplu un gamer inrait recomandat ar fi un mouse wireless dar pentru o persoana normala care nu e cine stie ce gamer sunt bune si cele cu fire. Dar nu pot sa zic ca nu poti sa-ti iei un astfel de mouse. De tine depinde... daca te incurca firul ia-ti un wireless. Uite aici o lista cu mousuri cu fir : http://www.emag.ro/mouse/filter/tehnologie-v964,cu-fir-i814/sort-priceasc si mousuri wireless : http://www.emag.ro/......-priceasc. Vezi ca cele wireless sunt mult mai scumpe decat cele cu fir. Un prieten de-al meu are un mouse wireless Microsoft si ii schimba bateriile destul de des. Si oricum daca zici ca mousul este de vreo 5-6 ani trebuie schimbat ca nu te tine o viata. Totusi iti recomand un mouse normal cu fir.

| NoLoveNoStress a răspuns:

Ia`ti altul.

| rares123123 a răspuns (pentru sunkymen):

Am incercat si eu dar eu nu am aceea optiune de Wheel la setari acolo.