| Cosmin_Cosmy_1995 a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu mouse-ul...astazi l-am cumparat este un Genius prin wi-fi si merge dar cand am intrat pe google de exemplu si am incercat sa dau scroll cu rotita aceasta merge dar cand invart de ea bara de scroll merge in jos doar o data chiar daca eu invart mai mult ca si cum se blocheaza...am incercat la setari la mouse dar nu reusesc.

1 răspuns:
| 187VLAD a răspuns:

Si eu mi-am luat un mouse genius wi-fi alaltaieri si am probleme cu sensivitatea
ai incercat sa dai scroll si intr un joc ex: consola sau in word, sa vezi daca iti face la fel?