| anonim_4396 a întrebat:

De curand ( acum 5 zile) mi-am achizitionat un Iphone 5s de la magazinul Orange, dar deja au aparut bug-urile... de exemplu daca telefonul este blocat si primesc un apel butonul DECLINE nu mai exista, dar daca telefonul este deblocat acesta apare... cum as putea sa il fac sa apara si cand device-ul este blocat. VA ROG AJUTATI-MA!

4 răspunsuri:
| DienutzaXMafin a răspuns:

Am uitat sa precizez ca am IOS 7.1.2 instalat

| notefree a răspuns:

Du-te la Orange si spune-le de proble telefonul find in garantie daca nul poate repara til schimba cu altul.

| alexcs123 a răspuns:

Instaleaza ios 8 si dai restart din fabrica.

| DienutzaXMafin a răspuns:

Maine voi merge la service, dar ma tem sa nu imi spuna ca i-am facut eu ceva (lucru neadevarat )