| Alexand3ru1 a întrebat:

Bună!

De curând mi-am schimbat parola la telefonul meu Iphone(cod acces.Am tastat parola greșit de mai multe ori... apoi m-a blocat pe rând 5 minute, 15 min, 30 min iar apoi m-a blocat fără timp și îmi scrie conectare la Itunes.Am conectat și nu pot sincroniza la Itunes Pc-ul cu telefonul deoarece de la Pc pot sa dau cum ca is de -acord cu sincronizarea telefonului dar de la telefon sa dau ca is de-acord cu sincronizarea pc-ului nu am cum pentru ca nu îmi apare nimic pe ecran decat"Telefon dezactivat -conectați la Itunes". si mi-a blocat accesul in meniul telefonului, nu mai pot suna, nu mai pot face nimic decat sa primesc apeluri atât tot.

Exista vreo alta metoda in afara de resetarea hardware a telefonului.

Stie careva de pe site?

Va rog ajutati-ma.

Nu vrea sa pierd prozele din telefon.

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Nu cred că există.