| BenyBen a întrebat:

De curând m-am apuc de vlog și îmi doresc sa am calitate în videoclipuri. J7 2017 este bun pentru vlogging? Filmează bine?

7 răspunsuri:
| patrasteodora98 a răspuns:

Hei, incearca cu premiere pro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici
http://www.short4free.us/youtube.com

| DragoselAjutorul a răspuns:

Îmi dai Link de la canal să mă abonez?

Bula
| Bula a răspuns:

La pretul unui J7 poti cumpara o camera video de mai buna calitate + trepied, lampi pentru iluinat etc., iar calitatea si stabilitatea imaginii va putea fi mai buna.
http://altex.ro/camera-video-full-hd-sony-hdr-cx240e-negru
Mai poti comanda o baterie de capacitate mare (cca 120 lei), trepied, lampi, carduri de memorie etc. din pretul telefonului.

| BenyBen explică (pentru Bula):

Dar J7 2017 filmează bine?

Bula
| Bula a răspuns (pentru BenyBen):

Totul e relativ.
O camera fara reglaj de focalizare (optica) a unui telefon nu poate sa filmeze nici de aproape filma ca si una cu optica veriabila.
Pe ecranul telefonului pare clar, dar daca pui pe ecran mare, atunci se vad diferentele.