| Haze_Roby_1995 a întrebat:

Salutare!
M-am apucat de curand de vlogging si as vreau sa stiu cum il pot promova mai mult. Astept sfaturi si pareri despre vlog.
Canal : https://www.youtube.com/channel/UCbLBJFK1zkHrafqycVItuJw

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Abonat!

| AvM94 a răspuns:

Incercati sa vorbiti cu tequila sau cu vloggari din astia mai mititei. Aaa Si aveti rabdarewinking

| SookiexD a răspuns:

Si incercati sa puneti sunetul de la videoclipurile pe care le folositi la acelasi nivel cu vocile voastre. e cam naspa cand dau volumul la maxim in casti sa va aud pe voi, si sare un cocos care rade de se aude in casti pana in camera cealalta. Zic si eu.

| Haze_Roby_1995 explică (pentru SookiexD):

Am remarcat si noi asta. Merci, incercam sa reglam. daca observi pe ep 2 nu s asa mari diferentele.

| MacheteX a răspuns:

Incercati sa faceti "Let's play" la diferite jocuri, online sau offline si ati mai putea sa faceti parodii la filme ^^ Mult succes si sper sa ajungeti unde doriti big grin