| YURI123 a întrebat:

De fiecare data cand aprind PC-ul se face bara roz si se blocheaza. Dupa 3 minute iti revine la normal. E hard-disk-ul vinovat?

Răspuns Câştigător
| NoOoD a răspuns:

Nu, depinde ce ai instalat ce ai descarcat tu de pe net, dai un scan la Partiti.
Si un Reformatat daca nu merge cu scanuwinking FUNDITA? big grin

2 răspunsuri:
| YURI123 explică (pentru NoOoD):

Cum scanez partitiile?

| NoOoD a răspuns (pentru YURI123):

Poi iei antivirus de aicea http://www.avast.com/index si il instalezi si dupa dai clik dreapta pe partitia C sau unde ai instalat windows sa til scaneze :) si daca ai virusi iti apare sterge;) FUNDITA PLZ?