| RazOl17 a întrebat:

De putin timp mouse-ul tot mi se duce in partea stanga de sus a ecranului. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa cureti optica mouse-ului.
1. spala mouse-pad-ul sau foloseste un carton de dosar (partea interioara).
2. curata gemuletul unde iese lumina rosie cu un betisor cu vata, umezita cu spirt sanitar si stoarsa.

2 răspunsuri:
| CodreanuC a răspuns:

Sa iti iei altul, mie de exemplu nu imi merge rotita de derulare

| Daniel_Marius_1991_EMFT a răspuns:

Trebuie sa schimbi guma pe care sta mouse-ul sau probeaza cu o carte mai mare... Sa vezi ca aceasta e cauza