| Devylgreen a întrebat:

Am un mouse marvo m205 si un mouse pad tot de la marvo ( G18) si am o problema cu una dintre ele, cand mut mouse-ul rapid in dreapta sau in stanga pur si simplu nu se muta cursorul si se duce putin in alta directie. Asa imi face si in jocuri, de exemplu in CS GO, cand vreau sa ma uit in alta parte si mut rapid mouse-ul se duce in alta directie. E vina mouse pad-ului sau a mouse-lui?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil cand tragi rapid se cuteaza mouse pad-ul pe birou. Incearca si fara mouse pad, face la fel? Daca da, e din vina mouse-ului.

| Devylgreen explică (pentru anonim_4396):

Asa face si pe birou, deci e de la mouse.
Multumesc de raspuns!

2 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Normal ca e de la mouse pentru ca majoritatea mouse-urilor de Gaming functioneaza pe orice suprafata si nu ar avea de ce sa fie de la Pad...S-a dus senzorul optic. Stiu pentru ca asa am patit si eu. Singurul lucru care poti sa il faci este sa iti cumperi un mouse nou. Bafta!