| LikeXD a întrebat:

De ce se muta mouse-ul in partea stanga cand scriu cuiva sau si cand stau pe facebook se duce in sus fara sa il ating! ( AM UN LAPTOP)
AJUTOOOR DAU FUNDAAAA

6 răspunsuri:
| Saveluc a răspuns:

Ok. Te incurca cu ceva asta? (In mod normal nu ar avea voie) cauta sa instalezi driver noi pe oarte de USB si incearca un alt Mouse.

| LikeXD explică (pentru Saveluc):

Precizez ca umblu de pe touch pad. numai ca nu are nici o treaba se muta singura bara aia la inceputul scrisului. nu totdeauna dar e enervant. apoi cand dai sa scrii numai merge ramane ``blocata``. sad

| Saveluc a răspuns:

Ok. Totusi incearca cu un alt mouse. Te rog.

| LikeXD explică (pentru Saveluc):

Problema e. ca nu e din touch-pad. nu stiu ce are.

| Saveluc a răspuns:

Am vrut sa zic sa pui un mouse. Scuze

| Saveluc a răspuns:

Ai reinstalat Windows-ul? Si daca imi vei spune ca "Da, am instalat si tot la fel imi face" atunci e de la mufa conectorului de la tach-pad mai mult ca sigur. Daca ai mai desfacut cumva acel laptop. Ar fi bine sa-l desfaci usor din margina in margina si sa dai cu un spray de contact D-32 si conecteaza mufa cu mare grija. Bafta. Mai nainte de toate astea scoate bateria din laptop dar si usor tastatura