| alina是最热 a întrebat:

De azi de dimineata am dat drumu la laptop si acolo unde folosesc locasu ala ca mouse (nu am muse) de azi daca pun degetul in partea stanga si ma duc repede spre dreapta mi se duce cliku pe X de ce? imi puteti da detalii?

Răspuns Câştigător
| ZendyTeam a răspuns:

1. Ce laptop ai.
2. Acel locas se numeste "touchpad".
3. Vezi specificatiile produsului tau.
4. Cauta pe google pdf-ul cu detaliile specifice laptopului tau, si vezi tastele functionale FN+ ca acealea iti activeaza anumite functii precum sunet, video, luminozitate lid, touchpad activare / dezxactivare si asa mai departe.

Stima Zendy.

| alina是最热 explică (pentru ZendyTeam):

Nu s-a intamplat nimic pana la urma fusese de moment ca ii dadusem eu o palma dar mersi poate cu alta ocazie

1 răspuns: