| supergeniu a întrebat:

De unde pot sa descarc si eu bluetooth pentru calculator?

Răspuns Câştigător
| cobi a răspuns:

Cum adica sa descarci bluetooth? vr driverul pentru bluetooth!? daca da sp marca bluetooth-ului si seria! sa iti pot gasi driverulwinking

7 răspunsuri:
| 46 a răspuns:

"Bluetooth" nu este un program. Este un STICK USB care se cumpara din magazin (cum ar fi altex). Se introduce in PORTUL USB si se instaleaza programul de pe CD. Doar asa merge bluetooth-ul pe PC!

| florinell a răspuns:

Buna, bluetooth-ul nu il descarci, trebuie sa iti cumperi un adaptor bluetooth pentru pc, nu e asa scump sunt si de la 15 lei, si sunt si la magazinele Orange sau orice magazin de telefonie mobila.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de unde.Trebuie sa-l cumperi eca un stick

| algocalmin_2156 a răspuns:

Nu ai cum sa descarci bluetooh, deoarece e ceva hard. Ori ai deja incorporat in calculator, ori iti cumperi stick pentru bluetooh. Poate ai deja bluetooh la calculator si atunci ai nevoie doar de drivere in caz ca nu e instalat.

| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Nu stiu eu am laptop si are un buton cu bluetooth happy

| Marian_Nitu_2000 a răspuns:

Nu poti descarca un bluetooth, trebuie sa-l cumperi dintr-un magazin anume cum ar fi altex.